Новини

22.11.2013

Експерти захищають експортну спрямованість економіки ФРН

У ході переговорів про зону вільної торгівлі між ЄС і США американська сторона...

Всі новини

Афіша

Нове! Аналіз можливостей виходу на європейський ринок за допомогою пілот-проекту

Детальніше

Outsourcing

В даний час дійсно немає меж фантазіям використання популярного аутсорсингу (Outsourcing) або офшор-аутсорсингу (Offshore-Outsourcing). Усім відомі, наприклад, переміщення виробництва, викликане прагненням зменшити рівень витрат, та розміщення замовлень на виробництво продукції в країнах з низькою заробітною платою, таких як Китай, Індія та інших. Але й такі процеси як бухгалтерський облік, інженерне конструювання, програмування, логістика, маркетинг, збут, пошук персоналу, обслуговування клієнтів і багато інших стали давно вже стандартними для передачі стороннім компетентних організацій. Та при плануванні виходу на закордонні ринки, офшор-аутсорсинг може бути дуже ефективним, корисним і навіть єдино вірним рішенням для підприємств, які не мають достатнього досвіду виходу на закордонні ринки або не знають специфіку цільового ринку.


European Market Solutions використовує в основі свого бізнесу ті переваги, які несе в собі передача певних процесів або функцій компетентних фахівців при здійсненні комерційної діяльності на зовнішніх ринках і пропонує комплекс послуг, який за своєю суттю і є для клієнтів з України нічим іншим як офшорі-аутсорсингом (Offshore-Outsourcing). Ми візьмемо на себе виконання тих завдань на європейських ринках, самостійне вирішення яких ускладнено для Вас віддаленістю, мовними, культурними та іншими специфічними бар'єрами, вимагає спеціальних знань і досвіду роботи на цих ринках. Вирішивши співпрацювати з нами, Ви придбаєте надійного партнера в Європі, швидше і ефективніше досягнете своїх цілей.


Крім того, якщо Ви хотіли б стати аутсорсинг-партнером для європейських компаній і можете запропонувати свої послуги в таких областях як:


- Виконання виробничих замовлень (privat label)
- Програмування
- Інжиніринг
- Маркетингові дослідження
- Дизайн
- Проектування


то ми знайдемо Вам проекти для реалізації.